Dovanų idėjos vaikų grupėms

Jau trečius metus tęsiame tradicijas ir dovanojame tiek papildomų dovanų nuo „Mažylių Rojaus“, kiek grupėje yra vaikučių!

Dovanų ieškojimas visai darželio ar mokyklėlės vaikučių grupei neretai tampa tikru iššūkiu. Vienas iš pagrindinių kriterijų paprastai būna dovanai skirtas biudžetas, dovanos originalumas, ir praktiškumas.

Mes atrinkome populiariausių ir vaikų amžių labiausiai tinkančias dovanų idėjas, kuriomis pradžiuginsite vaikučius gražiausių žiemos švenčių proga, bet bus praktiškos ir skirtos vaikams tobulėti.

 

 

 

Dovanų idėjos 1-2 metų vaikučių grupei:

  1. Lavinamosios pojūčių knygelės.  Pagamintos patiems mažiausiems darželinukams, tad svarbiausia saugumas ir kokybė. Ši knygelė tvirta, minkšta ir atspari vandeniui. Spalvingi paveikslėliai ir skirtingi tekstūriniai paviršiai skatina vaiko smalsumą, lavina smulkiosios motorikos įgūdžius.

Dovanų idėjos 3-4 metų vaikučių grupei:

  1. Medinės kaladėlės. Tai tikriausiai jau tradicinis ir vaikų labai mėgiamas žaislas. Juk vaikams patinka ne tik statyti, tačiau ir griauti! Šie edukaciniai žaislai vaikus skatina mąstyti ir kūrybiškai ir kliautis loginiu mąstymu.
  2. Atminties žaidimas. Puikus pasirinkimas ir naudinga dovanos idėja, lavinanti vaiko atmintį. Paprastos ir suprantamos taisyklės leidžia žaidimą žaisti dažnai, vaikai mielai kviečia prisijungti ir kitus šeimos narius ir surengti blitz atminties čempiono turnyrą!
  3. Figūrėlių rūšiuoklė. Tokio amžiaus vaikai mėgsta lyginti, tad rūšiuoklė puikiai pasitarnaus lavinti rankytes, mokytis skaičiuoti ir plėsti erdvinį suvokimą.

 

Dovanų idėjos 4-6 metų vaikučių grupei:

  1. Akrobatai. Ypatingai naudingas edukacinis žaidimas dėl savo plataus panaudojimo. Dažniausiai tai žinomas kaip balanso žaidimas, kur reikia susikaupimo ir kantrybės statant stabilų statinį. Naudinga tiems vaikams, kurie yra labai aktyvūs ir sunkiai nurimsta, kuriems sunku sukaupti dėmesį. Taip pat su šio žaidimo detalėmis galėsite žaisti stalo boulingo variantą. Trečioji šio žaislo panaudojimo galimybė yra praridenti medinį kamuoliuką pro figūrėlių eilę. Iš tikrųjų tai tikslumo ir pakantumo reikalaujantys užsiėmimai, kurie tikrai patiks vaikučiams.
  2. Matematinis žaidimas būna viena iš populiariausių dovanų idėjų kiekvienais metais. Tėveliams rūpi, kad dovanos turėtų lavinamąją vertę, o mokymas skaičiuoti yra tikrai labai svarbus.
  3. Tangram yra populiarus medinis galvosūkis. Iš įvairių figūrėlių reikia sudėlioti nurodytus obketus, tad galvą pasukti tikrai reikės. Jei ieškote originalios dovanos protingų darželinukų grupei, tikrai išbandykite Tangram‘ą!
  4. Tetris šiuo metu išgyvena savo antrąją populiarumo bangą ir jau sukurtas apčiuopiamoje formoje žaidimas. Šis loginis galvosūkis ilgam užims ir lavins vaiką.

 

Dar daugiau dovanų idėjų vaikučių grupėms rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis info@mazyliurojus.lt

 

Papildomos DOVANOS NUO "MAŽYLIŲ ROJAUS" kiekvienam grupės vaikui! 

Siūlome išsirinkti lavinamąsias dovanas Jūsų mažyliams, kurios ne tik suteiks naudos, gerins vaiko įgūdžių bagažą, tačiau bus kur kas naudingesnės nei tradiciniai saldainiai. 

Dovanokime vaikams pažinimo džiaugsmą!